. . . . . . . . . . . . . . . . . .
Logo Ed-Elewacje
belka .

logo naglówek   ELEWACJE
.  

Każdą z realizacji traktuajemy tak jakby miała być wzorcową. Dlatego niezależnie z jaką się zapoznasz zobaczysz dobrze wykonaną pracę. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Realizujemy wszelkie typy elewacji o dowolnym stopniu skomplikowania np.: pilastry (zworniki), bonie, gzymsy, repety (kamienne, blaszane, aluminiowe) itp.

Realizowaliśmy nawet takie elewacje gdzie odstępstwo od właściwej płaszczyzny sięgało 10 cm. Po naszych pracach powierzchnie otrzymywały idealne kształty i parametry z dokładnością do milimetrów.

Dzięki takiej dokładności pdświetlanie budynków nawet na płaszczyznach kilkudziesięciometrowych daje idealny efekt, a płaszczyzna zachowana jest na całej powierzchni. Dotyczy to nie tylko łatwych w realizacji płaskich powierzchni ale również takich skomplikowanych jak wierzyczki, z gzymsami i półokrągłymi parametami jak przy realizcji elewacji hotelu Sheraton w Sopocie gdzie dzięki wytyczeniu płaszczyzny wirtualnej za pomoca instalacji grawitacyjnej uzyskaliśmy idealny okrąg.

 

hotel sheraton elewacje gdynia kamienica elewacje sopot

PROFESJONALNE WYKONAWSTWO
PRAC ELEWACYJNYCH
kwadrat
prostokąt strona główna o firmie elewacje usługi dodatkowe galeria referencje kontakt mapa strony
Copyright (C) 2009 Tomasz.Burcon.pl